ВЕСНА

!!!!Весняна алергія, на жаль, зустрічається у більшої частини населення. Особливо схильні до неї діти і молоде покоління. Причому, якщо ознаки хвороби були відзначені хоч один раз, при несвоєчасному або неправильному лікуванні вони можуть перейти в хронічну стадію.
Види алергій, які проявляються навесні спровоковані алергенами, які присутні в пилку вітрозапилюваних рослин. Під мікроскопом пилок має яй цеподібну форму. Вона настільки мікроскопічна і легка, що може переноситися вітром на кілька десятків кілометрів. При сприятливих погодних умовах, вона потрапляє не тільки на слизові поверхні очей і носа, а й проникає в дихальні шляхи людини.
У людей, що мають схильність до алергічних реакцій, імунні клітини завжди знаходяться в "бойовій готовності". Тому, при першій дозі попадання алергену в організм хворого, вони починають активно виробляти гістамін. Як тільки речовина гістамін перевищує свої гранично допустимі норми, алергія проявляється у вигляді різних симптомів: сльозотеча, чхання, висипання на шкірі, набряклість уражених місць, утруднене дихання і т. Д.
Слід також зазначити, що крім вітрозапилюваних рослин, алергію в березні можуть також викликати яскраво забарвлені рослини і ті, які запилюються бджолами.
Хоча в березні місяці більше квітучих рослин присутній в сільській місцевості, міські жителі все ж більше повалені алергічних проявів, на відміну від сільського населення. Це пов'язано з забрудненням повітря в міському середовищі, концентрованими продуктами.