Проект дистанційних консультацій сімейних лікарів

Перебуваючи у вимушеній еміграції, українці можуть бути на зв’язку з постійним сімейним лікарем,  отримувати послуги швидко,  безкоштовно і українською мовою. Завдяки проекту дистанційних консультацій сімейних лікарів від Нової Поліклініки, можна проконсультуватися з лікарем  у день звернення у режимі відеозв'язку.

 

НОВА ПОЛІКЛІНІКА БЕЗОПЛАТНО КОНСУЛЬТУЄ УКРАЇНЦІВ ЗАКОРДОНОМВ цьому допоможуть наші чат-боти у Viber або Telegram за посиланнями:
- Телеграм https://t.me/NovaabroadBot
- Вайбер https://pipe.bot/viber/15622

Чат-бот допоможе швидко дистанційно укласти декларацію з Новою Поліклінікою та записатися на консультацію до лікаря. У визначений за вашою згодою час, з Вами контактує лікар через Zoom в режимі відеозв’язку. Лінк для переходу в Zoom надійде у чат-боті.

Такі дистанційні консультації є безкоштовними і надаються після укладення декларації з одним із лікарів Нової Поліклініки. Укладення декларації відбувається дистанційно і займає не більше 20 хвилин. Якщо, після повернення в Україну, ви забажаєте змінити лікаря, це можна зробити просто переуклавши декларацію.

Якщо пацієнт вже є декларантом Нової Поліклініки, то, у відповідь на пропозицію укласти декларацію, потрібно надіслати у чат-бот ту ж інформацію, що й для укладення декларації.

Цей розділ сайту містить професійну спеціалізовану інформацію про препарати, властивості, способи застосування, протипоказання, призначену виключно для дипломованих медичних спеціалістів.

Підпишіться на нові статті про алергію та її лікування!