МЕНЮ ПРИ РІЗНИХ ВИДАХ АЛЕРГІЇ

Алергія може бути різною, що необхідно враховувати при складанні зразкового меню. Якщо у людини виявлено алергія на пил, то досить прибрати з раціону продукти з барвниками. Вони найчастіше викликають роздратування, призводять до появи висипу і сверблячки. Просто наявність будь-якого виду алергії говорить про зниження імунітету, що здатне привести до появи нових алергенів. Хоча зазвичай при алергії на пил, на побутову хімію і на шерсть тварин особливих обмежень в харчуванні не потрібно, так що сильно панікувати не варто. Просто порадьтеся з лікарем, який скаже, які продукти варто виключити з раціону. Також досвідчений алерголог запропонує різні методики лікування і зміцнення імунітету, які дозволять швидше відновитися.

Якщо у вас або вашого близької людини діагностована харчова алергія, варто проявити особливу увагу до раціону. Всі потенційно небезпечні продукти повинні бути точно відомі, тому що зустрічається алергія на цілком нешкідливі овочі і фрукти. Для цього доведеться здати аналізи, щоб виявити всі алергени. Після цього можна сміливо складати індивідуальне зразкове меню при алергії, яке буде забезпечувати максимальну безпеку хворого.

Цей розділ сайту містить професійну спеціалізовану інформацію про препарати, властивості, способи застосування, протипоказання, призначену виключно для дипломованих медичних спеціалістів.

cтатті про алергію

Підпишіться на нові статті про алергію та її лікування!